Leylandia Valjala Puukooli viljapuude ja marjakultuuride istikud kannavad EHTNE märgist

Kännasmustikas

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Viljad suured, helesinised, tugeva vahakihiga. Maitsev viljaliha on aromaatne ja veinimagus. Sobib nii toorelt söömiseks kui ka hoidisteks. Marjad valmivad juuli lõpus – augusti alguses.

Taim on tugevakasvuline, saagikas, külmakindel (kuni -34C), kasvab kuni 2 m kõrguseks. Sobib kasvatamiseks vett läbi laskvas turbapeenras, pH 4,6…5,5. Et suuremat saaki saada, tuleb talle kaaslaseks istutada ka teine sort.

Tsoon 4-8

Müügil 3-aastased istikud.

 

7,50 €

Viljad valmivad augustis ja on suured, sinised, maitsvad ja ümarad. Marjad on valmis, kui tulevad kergelt varre küljest lahti. Marjad on hea tranpordikindlusega ja säilivad hästi külmikus.

Taim on tugeva ja püstise kasvuga põõsas,  kasvab kuni 1,5m kõrguseks. Sobib kasvatamiseks vett läbi laskvas turbapeenras, pH 4,5…5,5. Et suuremat saaki saada, tuleb talle kaaslaseks istutada ka teine sort.

Tsoon 4-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €

Viljad helesinised, keskmise suurusega, maitsvad. Valmivad kesksuvel juulis- augustis. Pikkades kergesti eemaldatavates kobarates. Hea säilivusega ja taluvad transporti.

Taime kõrgus 150+ cm. Eelistab päikeselist kasvukohta, kerget happelist mulda. Saagi suurendamiseks kasvatada koos teise sordiga.

Tsoon 4-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €

Viljad helesinised, väga suured, magusad. Valmivad kesksuvel juuli lõpus- augusti alguses. Pikkades kergesti eemaldatavates kobarates. Hea säilivusega ja taluvad transporti.

Taime kõrgus 130 - 180 cm. Väga saagikas ja kiirekasvuline. Eelistab päikeselist kasvukohta, kerget happelist mulda. Saagi suurendamiseks kasvatada koos teise sordiga.

Tsoon 4-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €

Varavalmiv. Viljad valmivad juulis, on väga suured, mahlased ja magusad. Tarvitamiseks kohe pärast korjamist ja ei sobi säilitamiseks.

Taim 150 + cm, väga saagikas. Eelistab päikeselist kasvukohta, kerget happelist mulda. Saagi suurendamiseks kasvatada koos teise sordiga.

Tsoon 5-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €

Viljad helesinised, suured ja väga aromaatsed. Veidi lapergused, kaetud tugeva vahaja kihiga. Kaal kuni 10 g. Valmivad augustis. Valmis viljad ei varise põõsalt. Taluvad transporti.

Taime kõrgus 130 - 160 cm. Eelistab päikeselist kasvukohta, kerget happelist mulda. Saagi suurendamiseks kasvatada koos teise sordiga.

Tsoon 4-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €

Viljad suured, pisut lapikud aromaatsed, meeldiva maitsega ja tugeva kestaga. Värvuselt helesinised, kerge triibuga. Valmivad juulis ja on saagikas.

Taim püstise kasvuga, kõrgus 150 - 180 cm. Eelistab päikeselist kasvukohta, kerget happelist mulda. Saagi suurendamiseks kasvatada koos teise sordiga.

Tsoon 3-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €

Viljad on suured ja maitsvad, valmivad juuli lõpus. Neil on ainulaadne magus veinimaitse. Mõeldud otsetarbimiseks, külmikus säilitamiseks, hoidiste valmistamiseks.

Taim on tugeva, püstise kasvuga. Kõrgus 150 + cm. Eelistab päikeselist kasvukohta, kerget happelist mulda. Saagi suurendamiseks kasvatada koos teise sordiga.

Tsoon 5-8

Müügil 3-aastased istikud.

7,50 €