Ostutingimused

Istikute ostmine Valjala Puukoolist

TELLIMINE, TASUMINE JA TRANSPORT

Käesolevad tingimused kehtivad Leylandia Valjala Puukool OÜ, ehk Müüja, ja Tellija vahel kõigi e-poest tehtavate tellimuste suhtes.

• E-poest tellides nõustub Tellija tellimistingimustega, mis on Leylandia Valjala Puukool OÜ poolt seatud.
  • Valige välja soovitud taimed ning saatke tellimus läbi kodulehe või edastage tellimus e-posti teel aadressile hilleley@gmail.com.
  • Tellimuse esitamisel e-poe kaudu palume täita kõik nõutud väljad. Tellimuse esitamisel e-posti teel palume kirja panna kauba nimetuse, koguse, tellija nime, kontaktandmed ja aadress, kuhu soovitakse tellimust saada.
  • Kui teie tellimus on meieni jõudnud, siis saadetakse teie e-posti aadressile kinnitus taimede broneerimise kohta.
  • Meilt tellitud taimedele on võimalik kohapeale järele tulla. Selleks on soovitav oma tulekust eelnevalt teada anda, et teaksime teile taimed valmis panna.
  • Võimalus on kokku leppida taimede kohale toomine. Meie ringsõidud toimuvad Saaremaal kolm korda aastas (mai, juuni ja september), Hiiumaal ja Läänemaal kaks korda aastas (mai ja juuni/juuli). Üksikuid sõite teeme hooaja jooksul Pärnu- ja Harjumaale ning mujale Eestisse. Palume oma soovidest teada anda.
  • Pakiautomaadi vahendusel me istikuid ei saada. Kliendi poolt tellitud istikud saadame kohale kulleri vahendusel. Kulleritasu arvestatakse eraldi kaubaarvest.
  • E-poest tellitud kaupade eest tasumine toimub ettemaksuarve alusel pangaülekandega. Kõik E-poe hinnakirjas toodud hinnad on esitatud eurodes.
  • E-poes toodud hindadele ei lisandu käibemaksu. Leylandia Valjala Puukool ei ole käibemaksukohustuslane.
  • Leylandia Valjala Puukool OÜ jätab endale õiguse teha ette teavitamata muudatusi hindades ja müügitingimustes. Muudatusi kajastatakse meie kodulehel www.valjalapuukool.ee
  • Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kehtivad Tellijale tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimused.

NB! Kuna taimed on elusolendid, siis palume saadetis vastu võtta esimesel võimalusel!

Kauba kättesaamisega viivitamisest tuleneva kauba riknemise eest Müüja ei vastuta.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

• Müüdud istikuid me tagasi ei osta, kuna kontrollime nende kvaliteeti enne kauba komplekteerimist ja transportimist Tellijani.
  • Transpordi käigus vigastatud või purunenud istikutest tuleb koheselt (hiljemalt 24 tunni jooksul, alates kauba kättesaamisest) teatada Müüjale. Kui ostetud istikud osutuvad vigastatuteks, on Tellijal õigus kaup Müüjale tagastada 7 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast.
  • Õigustatud pretensioonid rahuldatakse olemasoleva ostuarve alusel. Mittekvaliteetsed (transpordi käigus vigastatud) istikud tuleb Müüjale tagastada koos istiku markeeringu ja potiistikute korral koos istutusnõuga.
  • Õigustatud raha tagastamised tehakse tellija pangaarvele 7 päeva jooksul alates kauba tagastamise päevast.
  • Müüja ei vastuta istikute istutamisel ja istutusjärgsel perioodil ostja poolt valede agrotehniliste võtete kasutamisest või ilmastiku, ümbritsevate keskkonnamõjude ja loomade poolt tekitatud kahjude eest.
  • Võimalikud tellimustega seotud erimeelsused püütakse lahendada läbirääkimiste teel.

Uuendatud 22.05.2022