Rooside tellimine kevadeks

04.01.2021
Rooside tellimine kevadeks

Möödas on talvine pööripäev ja päevad hakkavad järjest pikemaks minema. On paras aeg teha plaane uueks aia-aastaks.

Meie puukooli e-poest saab juba praegu kevadeks ette broneerida roosiistikuid
Kuna kõikide sortide kogused on piiratud, siis tellimisel kehtib põhimõte "kes ees, see mees".

Kui roosisort on hetkel otsa saanud, siis saab teha meile sellekohase uue tellimuse. Anname seejärel tellijale tagasiside, kas seda sorti on võimalik saada samal hooajal potiistikuna või lükkub tellimuse täitmine järgmiseks hooajaks.
Roose toimetame kätte alates aprillist kuni suve lõpuni.
Paljasjuurseid roose saab osta ainult aprillis. Rooside potiistikuid hakkame välja saatma alates maikuust.
Praegu meie e-poes olevad hinnad kehtivad paljasjuursetele roosiistikutele. Hinnale lisandub pakendus- ja transporditasu.

Ette teatades on roosiistikutele võimalik ka ise ka ise järele tulla.
Saaremaa piires saame transpordi osas ka kokku leppida.

NB! Kui klient teeb tellimuse ehk broneeringu, siis saadame esmalt välja informatiivse arve.
Eraldi arve koostame tellimuse alusel ja saadame selle kliendile uue e-mailiga umbes üks nädal enne roosiistikute tellijale toimetamist.

Fotol on peenraroos 'Koko Loko'.